Wedstrijduitslag zaterdag 27 oktober 2018

Dinsdag, 30 oktober 2018

Hierbij de 10-e wedstrijduitslag van 27 oktober en tevens de laatste wedstrijd van de zaterdagmorgen competitie 2018, met de eindstand na 10 wedstrijden. Er is gevist aan het Havenkanaal (vissteigers)
10-e zaterdagmorgen viswedstrijd/ 27 oktober 2018

Op 10 maart begonnen we met de eerste wedstrijd van het seizoen 2018. Na een prachtige zomer, hebben we vandaag de laatste van de vier competities, die onze club 'rijk' is, gevist. Er is gevist aan het Havenkanaal op de steigers. 
Ondanks dat er de laatste tijd redelijk tot goed wordt gevangen, waren de vangsten vandaag minimaal. 
De plotselinge temperatuurverschillen waren hier misschien wel de oorzaak van.
Wat dit seizoen wel is opgevallen, is dat er het hele seizoen weinig brasem is gevangen. Maar vandaag werden er toch nog wel een paar flinke exemplaren ter weging aangeboden. Deze bonusvissen gaven vandaag ook weer de doorslag. 
De 'man van de dag' was K. Beuker, die met bijna 5 kg de wedstrijd in het B vak op zijn naam schreef.
In het A vak was het J. Habing die met een kilootje minder nog een plaatsje steeg in de deze competitie, die met deze laatste wedstrijd nog te vissen,  al op naam stond van T.Winters.

de wedstrijdcommissie


Eindstand na 10 wedstrijden